Apie mus

GreenDreams.lt - tai jūsų sodo augalų: vaiskrūmių, vaismedžių ir daugiamečių dekoratyvinių augalų elektroninė parduotuvė. Esame naujakuriai, bet nuolat plečiame savo kuklų asortimentą vis naujais pasiūlymais, rasdami pačius kokybiškiausius sodinukus iš atsakingų augintojų. Mums svarbu kokybė, ir tik tuomet - asortimento platumas.

Vaiskrūmius - avietes, gervuoges, šilauoges, vynuoges - auginame patys savo jauname ūkyje, tad ir papasakoti apie šiuos augalus bei jų priežiūrą galime iš savo dar neilgametės, bet jau nemenkos patirties.

Kiekvieną iš partnerių stengiamės pažinti asmeniškai, sužinoti apie sodinukų dauginimo proceso tvarką ir eigą, užtikrinti, kad augalai būtų sertifikuoti ir turėtų augalų pasus.

Kiekvienų metų augalų siuntimo sezonas pradedamas pavasarį balandžio mėn pradžioje. Atsižvelgiant į oro sąlygas, oro temperatųrą, šalnas - augalų pristatymas gali prasidėti ir savaite ar keliomis vėliau. Juk svarbiausia - augalų sveikata :). Iki tol priimami išankstiniai užsakymai. Sodinukus išvežiojame patys, tad šie jus pasieks saugiai. Dažnai turime ir papildomų augalų, jei eksprontu susigundytumėte ir dar kuo nors daugiau, nei planavote įsigyti.

Sodinukams drąsiai teikiame prigijimo garantiją (plikomis šaknimis įsigytiems sodinukams - 2 mėn., vazonėiuose įsigytiems sodinukams - 1 mėn.). Jei sodinukas neprigis, pakeisime jį kitu (Siuntimo išlaidas padengia pirkėjas). Konsultuojame augalų sodinimo ir priežiūros klausimais, tad galite drąsiai mums rašyti į info@greendreams.lt, skambinti telefonu +37069924719, ar susisiekti su mumis per mūsų FB paskyrą: https://www.facebook.com/greendreams.lt

Your mind is your garden,

If your life

you've been watering

and thoughts are the seeds.

isn't awesome -

the weeds...

Tapkite mūsų bendruomenės nariais