Prekių pristatymas

Kiekvienas užsakymas automatiškai Jums parenka pristatymo paslaugos mokestį, kuris yra skiriamas pagal prekės (prekių) svorį. Minimali pristatymo suma yra 6,5 Eur. Prekes galime siųsti į kitas šalis, suderinus įkainius iš anksto.

Galimas nemokamas prekių atsiėmimas iš GreenDreams.lt atsiėmimo punkto, adresu: Zversos g. , 54467 Ramučiai, Kauno Raj., Lietuva. 

Atvykus į atsiėmimo vietą, paskambinkite mums numeriu +37069924719, ir mes saugiai patalpinsime jūsų užsakymą į jūsų automobilio bagažinę. Atsiėmimo laikas - sutartinis, todėl svarbu, kad prieš atvažiuojant susisiektumėte telefonu. Ačiū ;)

P.S. Atykdami įsivertinkite savo užsakymą ir galimą augalų dydį ;) (galbūt verta turėti agro plėvelės ar seną pledą salono apsaugai ir/ar atlenkti salono sėdynę medeliui patalpinti).

Apmokėjimas „Greendreams.lt“ el. parduotuvėje

Minimalaus užsakymo suma: nėra

Nemokamas pristatymas nuo 135 Eur sumos Lietuvoje.

Apmokėjimo būdai

1. El. bankininkystė per mokėjimų sistemą „Paysera“ (yra platus mokėjimo sistemų pasirinkimo spektras: visi Lietuviški bankai, PayPal, Paysera, kreditinės kortelės Visa, Visa master Card ir kt. būdai. Tiesiog spauskite mygtuką "apmokėti" ir pasirinkite Jums patogiausią mokėjimo būdą iš daugybės galimų. 

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes, nesvarbu kokiu banku naudojatės.  Ja naudojantis itin paprasta ir greita. Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių su mūsų rekvizitais ir užsakymų numeriais – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis.

Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl ir siuntą galėsime suformuoti dar tą pačią dieną.

Ačiū, kad perkate pas mus!

sodinukai green dreams

Prekių keitimo ir grąžinimo taisyklės

Prekių apmokėjimo ir pristatymo taisyklės

Klientų aptarnavimas:

+37069924719                       
info@greendreams.lt