Pinigų ir prekių grąžinimo politika:

Turite teisę atšaukti savo užsakymą per 30 dienų, jei sodinukas jus pasiekė sugadintas arba augalas nerodo jokių gyvybės ženklų. Prieš grąžindami prekes, įsitikinkite, kad augalas išties neauga (kai kurie augalai ilgai nerodo jokių pokyčių dėl ilgesnės vegetacijos ir pan.). Tam galite drąsiai su mumis konsultuotis telefonu 869924719.

Savo užsakymą galite atšaukti per 30 dienų nuo užsakytų prekių gavimo. Jeigu norite sėkmingai atšaukti užsakymą, turite mus informuoti ir suteikti visą reikalingą informaciją. Apie užsakymo atšaukimą galite mus informuoti el. paštu info@greendreams.lt. Pinigus grąžinsime ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo grąžinamų prekių gavimo. Jūsų pinigai bus grąžinami tokiu pačiu būdu, kokiu buvo atlikas mokėjimas už užsakymą, netaikant papildomo pinigų grąžinimo mokesčio.

Prekių grąžinimo sąlygos. Norėdami grąžinti įsigytas prekės, įsitikinkite, kad: prekės buvo įsigytos per paskutines 30 dienų. Prekės yra tinkamai supakuotos grąžinimui. Prekės, kurių negalima grąžinti: Prekės, pagamintos pagal užsakymą. Prekės, kurių negalima grąžinti dėl jų prigimties, pavyzdžiui prekės, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs. Prekės, kurios netinkamos grąžinti dėl higienos priežaščių po prekės išpakavimo. Prekės, kurios po jų pristatymo, yra naudojamos su kitomis prekėmis (prekių mišiniai). Pasiliekamę teisę, atsisakyti susigrąžinti prekes, net ir tas, kurios atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus.

Prekių grąžinimas. Jūs prisiimate prekių grąžinimo riziką ir kaštus. Grąžinamas prekes siųskite šiuo adresu: Šiulių g. 9, Šiuliai, Zapyškio sen., Kauno r. Mes nesame atsakingi už prekių pažeidimus, įvykusius grąžinant prekes. Dėl to, siūlome rinktis saugų prekių siuntimo paslaugų teikėją. Negalėsime grąžinti pinigų, jeigu nepateiksite prekių įsigijimo kvito/sąskaitos faktūros arba prekių pristatymo kvito/sąskaitos faktūros.

Jeigu turite klausimų dėl mūsų pinigų ir prekių grąžinimo politikos, susisiekite su mumis el. paštu info@greendreams.lt